
Na Ptuju je bila danes
parada ponosa.
S prapori, povorko,
celo s pihalno godbo.
Vodil jo je stolni župnik.
Pred občinsko stavbo
so imeli mladi fantje
nagovore za vse prisotne.
Nihče ni protestiral.
Strpnost in olika.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: srecok
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!