Ko se bom ujel v veter

Ko se bom ujel v veter
in me bo zavrtel
v modre barve,
bom srečo utrgal
še za tebe.

Ti pa za mene
utrgaj košček morja
in me z njim pokrij
kot otroka
v tisti mrzli noči.

Ko se bom ujel v veter
in me bo zavrtel
čez rumene ravnice,
me boš ti poljubila
morda zadnjikrat.

jurij marussig

Komentiranje je zaprto!

jurij marussig
Napisal/a: jurij marussig

Pesmi

  • 09. 10. 2008 ob 21:04
  • Prebrano 754 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 323

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!