Zlato

Realnost je umazana.
Nočem si zapirati oči.
Saj vem…
Pa čeprav ni tako hudo.
Saj ne boli.
Samo je pač umazana.
Kot beton.
Kot prostitutkine tangice.
Kot voda iz zarjavelega soda s kemikalijami.
Kot zrak, ki ga dihamo.
Ni vse zlato kar se sveti.

Abax Iman

Komentiranje je zaprto!

Abax Iman
Napisal/a: Abax Iman

Pesmi

  • 03. 10. 2008 ob 09:01
  • Prebrano 621 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 199

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!