Ob večerih

Glasbi, takšni al drugačni,

rad prisluhnem prav vsak dan,

z ljubco greva v vrt temačni,

tam se najde že kak plan.

Važno je le to,

da skupaj sva midva,

trenutke lepe štejeva,

se stisneva zelo,

objeta sva tako,

da srčka najina

si tud ogrejeva.

Vinko Tavčar

Komentiranje je zaprto!

Vinko Tavčar
Napisal/a: Vinko Tavčar

Pesmi

  • 26. 04. 2013 ob 10:14
  • Prebrano 796 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 81.3

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!