
ne bom veliko govorila
ker so vse povedali že drugi
kratka bom
ker me tako ali tako
nihče ne bo poslušal
ker sije sonce in je lepše
poslušati ptičke kako žvrgolijo
pravzaprav bom raje tiho
ker ni primeren trenutek
in moram preveč paziti
kaj sproščam iz svojih ust
kar končala bom
ker je škoda besed
Nekaterih ni škoda, večkrat bi jih morala izreči.
Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: modricvet
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!