
vklenili so ga v težke verige
in pribili na steno obupa
nadeli so mu ostre rogove
in mu pripasali kopice psovk
dolgo je visel v ječi samote
in žalostno trobil iz rogov
da so mu jih nadeli po krivem
čeprav so ga po dolgih letih izpustili
iz sebe ni več mogel izmiti madežev sramote
in obtožujočih pogledov
Sem imel še dodatek na koncu:
ki so mu sledili kamorkoli je šel
nazadnje si je sodil sam
samo je najbrž bolje brez...
je že tako dovolj mračno
Hvala in dobrodošla na forumu :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: prašeg
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!