hvaležen sem vam

hvala na pomoči vsem sorodnikom in prijateljom ki me poznajo

bil na robu sem obupa a le oni z mano znajo

 

zelo ste potrpežljvi in razumevajoči

kdo gdaj me potolaži in reče daj ne joči

 

veste težki trenutki so za mano

in vem da isto velja tudi očeta in mojo mamo

 

včasih zaradi terapije mel občutk da hodim pod vodo

včasih celo to da mi kradejo svobodo

 

in končno sem sam sebe mal spoznal

hvaležen stricu da bova hodila da to možnost mi je dal

 

vem da enkrat bo vse vredu

da sebi zavriskal bom v nebo in tudi vam povedu

 

in tako se pesem ta konča

upam da v prave roke bo prišla

novacki

Komentiranje je zaprto!

novacki
Napisal/a: novacki

Pesmi

  • 23. 02. 2013 ob 22:25
  • Prebrano 710 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 120.41

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!