
hvala na pomoči vsem sorodnikom in prijateljom ki me poznajo
bil na robu sem obupa a le oni z mano znajo
zelo ste potrpežljvi in razumevajoči
kdo gdaj me potolaži in reče daj ne joči
veste težki trenutki so za mano
in vem da isto velja tudi očeta in mojo mamo
včasih zaradi terapije mel občutk da hodim pod vodo
včasih celo to da mi kradejo svobodo
in končno sem sam sebe mal spoznal
hvaležen stricu da bova hodila da to možnost mi je dal
vem da enkrat bo vse vredu
da sebi zavriskal bom v nebo in tudi vam povedu
in tako se pesem ta konča
upam da v prave roke bo prišla
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: novacki
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!