Ko si brez ničesar, imaš vse.
modricvet
Vinko Tavčar
Poslano: 18. 02. 2013 ob 22:02 Spremenjeno: 18. 02. 2013 ob 22:03
Mene zanima če kdo ve - kaj imaš, ko si brez vsega?
Lp, Vinko
Všeč mi je 0
ajda
Poslano: 18. 02. 2013 ob 22:09
Pomembno je, da imaš še sebe:).
lp, ajda
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: modricvet
Aforizmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!