
rado išče kot naletava sneg
izzum obsedenega časa
v pričakovanju, bitje
Ej, ti bitje....spodaj pod oknom.. . v snegu, lahko vidim sledi... :)
Dooooobra!
LP, majda
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: (simon)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!