
Kis ni vino.
Šele ko se sladko sprevrže v grenčico,
lahko tudi kisu in vinu pripišemo svoj smisel.
Sledi...
Pravica! Ta je pretkana,
kajti kis pravice bo zorel,
dokler se steklenica ne vda njegovi kislosti.
In vsak kis pravice bo našel svojo plat
skozi še tako osladno etiketo.
Le čakaj.
Kis poje sadove.
Še čakaj.
Kis poje ponos.
Še čakaj.
Kis poje razum.
Še čakaj.
Kis poje otroke.
Zato nalijmo si čistega vina
in uživajmo v prijetni in zabavni opitosti
ter pustimo solato za nikoli.
Kis ni vino.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Klem
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!