
Hodim po mestu,
sedečim ob kavarni
na očeh,
srečujoča sohodeče
sredi betonskih zgradb,
kakor ujeta
v krogu,
srečujem iste obraze,
malo je novih,
mesto poznam
odkar vem zase.
sedečim ob kavarni
na očeh,
srečujoča sohodeče
... (a ti ne drgne?)
Ja pa res ruj, grem pogledat in popravit.
Lep večer, hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!