Rumeni
Ljubim sonce.
Svet okoli sebe.
Malo tudi tebe.
Toda tebi je preveč tvegano postavit svet na glavo.
Konec koncev, to je že preveč...ljubezen?
saska

Napisal/a: saska
Pesmi
- 05. 09. 2008 ob 20:33
- Prebrano 816 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 108
