v parku opazujem golobe

sanjavo mineva še en dan

 

jata nekih drugih ptic je preletela celino

 

po dežju

sem izklopil

vse svoje čute

vseeno mi je

 

misli se odpirajo

kot cvetovi opuncije v poletni pripeki

 

preraščajo me nadležni drobni trni

se me upaš dotakniti?

 

odložil se bom na polico

vezan v črno usnje

 

čakal da me prekrije prah

brezno

Komentiranje je zaprto!

brezno
Napisal/a: brezno

Pesmi

  • 14. 01. 2013 ob 05:55
  • Prebrano 889 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 318.76

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!