Le kam?


Odteka voda poželenja,
odhaja žarko sonce,
ne ustavi ničesar več me.
Gazim po listju,
kot majhna žival,
ki ji noge zaostajajo
in se pogrezajo v blato.
Malo večji kamen,
pritegne me;
kako le zre v nebo,
le kaj prebira?
Koraki so težki,
razločim več ne,zakaj
moram zdržat preskušnjo.
Osvobaja me vonj po mahu,
barva zelenja,petje ptic.
Korak je lažji,
prihajam domov.

helena r.

Komentiranje je zaprto!

helena r.
Napisal/a: helena r.

Pesmi

  • 03. 09. 2008 ob 07:48
  • Prebrano 666 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 236

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!