Plezalska
Iščoč tvojo roko
segam po nečem neznanem.
Ne pomaga naveza.
Kaj če omahnem v globino?
Ko bi vsaj našla kak oprimek. ...Anja...

Napisal/a: ...Anja...
Pesmi
- 01. 09. 2008 ob 22:31
- Prebrano 732 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 197
