

(sicer pa ne vem ali je to že rešena situacija, ali šele začetek ;) - tole je iz vzhoda in verjetno prihaja sem ... kot nadaljevanje ?
srečno in še za tiste, ki imate danes drugačen jezik -
mijav
Ruj, hvala za smejočega mačka na sliki! Saj tisti v moji pesmi se tudi smeje.
Mijav in srečno tudi tebi.
Lp,
deborah.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Vesna Šare
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!