Dan na dan

 

Zakaj? življenje je grenko tako,

 da  jokal bi se

 dan na dan,

 sladko pa malo krat,

 da ne smeješ se

 dan na dan.            

 

Zakaj?  odhajaš ljubiti drugam,

 dan na dan

 in ne prihajaš ljubiti  k meni

 dan na dan.

                                                                                          

Zakaj? trdno garaš

 dan na dan,

 in ne počiješ

 dan na dan. 

Dadi

Komentiranje je zaprto!

Dadi
Napisal/a: Dadi

Pesmi

  • 20. 12. 2012 ob 19:55
  • Prebrano 577 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 49.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!