
bzzz bzzzz
Urbana opica
na svoj parkirni prostor
vijači gajbico.
me veseli, da ti je hecno. vsaj nekomu všeč ta pesemca.
baje je to gajbičarjenje prekršek, vreden 250 eurov.
vsem, ki me (še) berejo, pa se morda opravičujem, ker sem
zabredel v tematsko obdobje opic.
če so slikarji lahko imeli svoje modre, zelene ...
no ja ni kaj.
lp
Kar nekaj časa sem se hahljala, ko sem jo prebrala. Zelo slikovito napisano. Sem si kar predstavljala zavzetost. Pa ne vem zakaj, sem zgodbo umestila v Ljubljano, med neke cca 40 let stare bloke in videla strica s kapo na glavi in iskrami v očeh. Naj se ti še naprej gibko piše! Lp! ![]()
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Srečko Luštrek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!