
Je dejstvo, da ne čuješ dobro,
Ali ti res pokazat treba bo nazorno!?
Nikdar ne bomo tvoje ovčke,
Enostavno spakiraj svoje kovčke,
Zašli ste prek vrelišča točke…
In ko pobiral boš šila in kopita,
Vleci ostale s sabo od korita…
Aplavz požel boš po vsej državi,
Nehal s tem bi se boj krvavi…
Jaz osebno ti postavim spomenik,
Ako s stolčka dvigneš svojo rit.
Napravi svojo Švico kje drugje,
Škoda zate je dežele te…
Ali res ne čuješ dobro!?
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: johndoe69
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!