Janezu

Je dejstvo, da ne čuješ dobro,

Ali ti res pokazat treba bo nazorno!?

Nikdar ne bomo tvoje ovčke,

Enostavno spakiraj svoje kovčke,

Zašli ste prek vrelišča točke…

 

In ko pobiral boš šila in kopita,

Vleci ostale s sabo od  korita…

Aplavz  požel boš po vsej državi,

Nehal s tem bi se boj krvavi…

 

Jaz osebno ti postavim spomenik,

Ako s stolčka dvigneš svojo rit.

Napravi svojo Švico kje drugje,

Škoda zate je dežele te…

Ali res ne čuješ dobro!?

johndoe69

Komentiranje je zaprto!

johndoe69
Napisal/a: johndoe69

Pesmi

  • 05. 12. 2012 ob 20:25
  • Prebrano 579 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 172.56

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!