
Vem, da me ljubiš,
vem da ti je mar,
vse to vem
in resnično te držim za besedo,
da se bova ljubila,
pod milim nebom
bova uspavala mesec
in preštevala zvezde,
ki nama bodo delale družbo,
medtem ko se bova ljubila.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!