Res je jaz sem tista ki ti je zadala bolečini in te spravila na
kolena...
Začuti mojo bolečino, hočem da jo vsrkaš...
Sprašujem se kje si hodil, ko sem bila v največji stistki?
Se ti ne zdi da je prepozno za pogovore?
Se ti ne zdi da je prepozno za vlivanje samozavesti in pozitivnih
misli?
Ne sprenevedaj se odrasti že enkrat!
Otroksonca