Jaz sem


Res je jaz sem tista ki ti je zadala bolečini in te spravila na kolena...

Začuti mojo bolečino, hočem da jo vsrkaš...

Sprašujem se kje si hodil, ko sem bila v največji stistki?

Se ti ne zdi da je prepozno za pogovore?

Se ti ne zdi da je prepozno za vlivanje samozavesti in pozitivnih misli?

Ne sprenevedaj se odrasti že enkrat!

Otroksonca

Komentiranje je zaprto!

Otroksonca
Napisal/a: Otroksonca

Pesmi

  • 19. 08. 2008 ob 17:46
  • Prebrano 661 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 114

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!