
V pepelu spominov tlijo iskre imen,
preden iztopimo iz snovnih sanj,
prižigamo sveče sreče-vanj.
Zelo primerna za naše čas,
ko kolektivno srednji sloj
že pada vase.
Všečna, le tisti vanj na koncu mi ne leže najbolj. Vem, tam je zaradi rime.:)
Samo moje mnenje Svit.
Lp, Lea
Pozdravljena Lea,
ne ni zaradi rime, razmišljal sem, da ne bi postavil pomišljaj, zvenelo bi drugače, z "vanj" sem namignil na Stvarnika ali kakor že kdo imenuje neizrekljivo življenje ali pa na tistega ki mislim nanj.
Hvala za stik
Hvala tudi tebi Svit, za pojasnilo.
Miren praznik, Lea
Z veseljem Lea,
mir.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!