
Letite sence,
bodite pred menoj,
da se sivina ne bo vlekla
za mojo podobo,
ne brundajte
strašnih zvokov,
da mi ne preplašite duše,
bodite tiho.
Na Noč čarovnic
vas povabim na ples,
da porabite še zadnje moči
in obmirujete v kotu.
Da bo mir.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!