
Opica zna tu in tam pošteno vrniti udarec. O da le varuj se opic.
opico imamo vsi, če Aristrotel jo je imel.
lp
Če mi boš razložil mi bodo stvari bolj jasne.
Lp, Igor
hm, je precej obširno. v bistvu gre pa o tem, kako sebe scat peljemo.
A to je to, seveda kako mi ni kapnilo. Hvala za obrazložitev čeprav je beseda SCAT tako groba, kaj če bi našel kaj bolj klišejskega.
verjamem, da jo boš ti našel veliko lažje, samo prej se mal umiri, pa bo šlo.
Sem popolnoma umirjen in zakaj ne bi bil.
Lp, Igor
Dobro izbran naslov, je že začela z zbadanjem
...
LP,S
ha ha, še dobro, da je napisana v prvi osebi.
lp
Prav postavitev besedila v prvo osebo ednine (JAZ!!!) naredi tole pikajoč0 Vilico (kako primerna označba, Vili P!) efektivno in uporabno. Na tak način ti prav nihče (ki bi to zaradi kakršnihkoli vzgibov hotel) ne more očitati, da koga omalovažuješ. Lahko pa vsak zase tole uporabi (če hoče) in se zamisli, ali pa, tudi če hoče - odmisli!
Lp, lidija
ja, seveda, ni uperjeno proti komu, v resnici gre za prikaz
pasti, o katerih se bi dalo veliko povedati. ni le hec, v resnici gre za svinjsko pomembno zadevo, in še zdaleč ni nekaj, kar lahko kapne v hipu.
lp
Opice so gibčne, radovedne, socialna bitja...v duhovnih zadevah se primerjajo z umom, s težko obvladljivimi mislimi...nič ni težjega na tem svetu kot le te nadzorovati, od tod prihaja modrost...
No ja, lahko je tudi tako,
vendar jaz ne govorim zgolj in le o opicah zunaj sebe, ampak o svoji opici v meni, če sem ujet ali ne, je vedno proizvod mene samega...
seveda,
jaz imam osla namesto opice (oziroma poleg:)
tako mi ni treba peš po svetu - on me "vozi" in oba sva srečna ;)
je pa precej običajno, da ko krene na pot, za katero "ve", da je tista na kateri naj bi se samouresničil in privzdignil zavest, človek izgubi občutek za "samo-zavajanje" in stvari začne malo zanašati - Treba je vedeti kdo koga jaha ;)
lp
no, vmes sem se malo pohecal. te opice o katerih govoriš, Svit, pa so najbrž kar nalezljive in se selijo med nami, kot kakšni virusi.
na srečo imamo besede s katerimi jih lahko počlovečimo - vsaj upam, če že ne verjamem.
lp
aha, pozabil sem omeniti.
jaz imam tudi bolhe.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Srečko Luštrek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!