
Samotno, pobrano polje
spet preletava stari gavran.
Na črnih brazdah zoblje
gola semena spoznanj.
Nad pozno cvetočim plevelom
le meglica pozabljenih sanj.
Vse je tu že od včeraj,
isto, enako. Znano bolj ali manj.
Izvrstno Majda,
če dovoliš bi Ponavljanja končal z :
"z isto, enako, znano bolj ali manj..."
Svit!
Najbrž bo do tu, kjer praviš, res dovolj.
Mi je všeč tudi tako, zato te bom poslušala.
Hvala in pozdravček, današnji :)))), ki še ni jutrišnji ;)
Majda
No, če je posluh v akordu, naj danes tudi jutri zveni...
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!