
Spala bi,
spala in sanjala,
kako sva na daljnjem otoku,
kjer ni nobene gneče
in nikogar, ki bi motil najin čas.
Spakirala bi vse pajace kar jih imam,
zložila najine deke,
napolnila nahrbtnik s samimi dobrotami
in odšla bi s teboj v ta čudežni kraj.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!