Želim si le
Želim si le,
toplega pogleda,
rada bi,
da se iskreno nasmehneš.
Zvrhano bo polno,
tako bo najin dan,
lepši.
helena r.

Napisal/a: helena r.
Pesmi
- 06. 08. 2008 ob 12:18
- Prebrano 698 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 177
