VIC kje si?
Pozdravljeni vic,
hitro se izpovej mi,
da me nasmejiš.
IŽ-lev
Poslano:
11. 08. 2012 ob 14:13
Poslano:
12. 08. 2012 ob 03:41
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: IŽ-lev
Aforizmi
- 11. 08. 2012 ob 13:41
- Prebrano 566 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 82.6
