
Torta je še cela,
nisi upihnil še gorečih svečk
in nisi še toliko star,
da bi imel toliko let,
vendar boš kmalu,
po letih, ne po duhu,
po duši boš ostal
še naprej mlad,
kakor do zdaj.
Čeprav me rad loviš
z rojstnimi dnevi,
a je tako, da sem pred teboj,
rodila sem se prej
in shodila,
ko si ti prišel na ta najin svet.
Tvoja mladost
je moja sreča,
z njo me pomladiš,
vsako novo leto.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!