
Presenečen kos
me na poti prestraši,
iz grma sfrči,
osmukajo ga veje,
vzamem še toplo pero.
Vaju kar vidim, samo ne vem, kdo je bil bolj prestrašen, ti ali kos, hehe ... lp,S
Pozdravljena Sabina.
Hehe, oba sva na srečo preživela, on s peresom manj, jaz s pesmijo več.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!