
Sem kamenček,
ki ga voda še ni prinesla
do tvojih vrat,
do mesta kamor odtekaš
in me čakaš.
Sem vetrnica, ki te čaka,
da se spojim s teboj
in skupaj preživljava dan.
Nocoj bom v sanjah tekla
naproti po poti,
da se ustavim skupaj s teboj,
da odplujeva v globoke vode.
Nocoj te čakam zaprtih oči.
Jako lepo, hope :) Ne moraju sva pitanja imati odgovor. Ali, neki odgovori baš polažu pravo na pitanje - pravo: nije li prava ljubav upravo to pitanje zajedništva, taj čarobni trenutak potpunog predavanja?
lp, Jagoda
Pozdravljena, Hope, zelo lepa lirična ljubezenska pesem. Morda bi razmislila o naslovu? Je res pravi za to pesem?
Lepo bodi,
Ana
Pozdravljena Ana,
hvala Ti za tvoje razmišljanje. Imaš prav,bom zamenjala naslov z drugim.
Hvala Ti.
Lp, hope
Pozdravljena Jagoda,
hvala Ti. Želim ti vse dobro.
Lp, hope
Z globoko vodo se me je dotaknila ta tvoja prelepa pesem, BH!
M.
Iskrene čestitke za Podčrtanko hope in
!
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!