Do tebe

Sem kamenček,

ki ga voda še ni prinesla

do tvojih vrat,

do mesta kamor odtekaš

in me čakaš.

Sem vetrnica, ki te čaka,

da se spojim s teboj

in skupaj preživljava dan.

Nocoj bom v sanjah tekla

naproti po poti,

da se ustavim skupaj s teboj,

da odplujeva v globoke vode.

Nocoj te čakam zaprtih oči.

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
17. 07. 2012 ob 19:27


kissinheartza hope

Zastavica

jagodanikacevic

Poslano:
17. 07. 2012 ob 23:51

Jako lepo, hope :) Ne moraju sva pitanja imati odgovor. Ali, neki odgovori baš polažu pravo na pitanje - pravo:  nije li prava ljubav upravo to pitanje zajedništva, taj čarobni trenutak potpunog predavanja?

 

lp, Jagoda

Zastavica

Ana Porenta

urednica

Poslano:
18. 07. 2012 ob 13:17

Pozdravljena, Hope, zelo lepa lirična ljubezenska pesem. Morda bi razmislila o naslovu? Je res pravi za to pesem?

Lepo bodi,

Ana

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
19. 07. 2012 ob 12:48

Pozdravljena Ana,

hvala Ti za tvoje razmišljanje. Imaš prav,bom zamenjala naslov z drugim.

Hvala Ti.

Lp, hope

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
19. 07. 2012 ob 12:50

Pozdravljena Jagoda,

hvala Ti. Želim ti vse dobro.

Lp, hope

Zastavica

ob potoku - Majda Kočar

Poslano:
20. 07. 2012 ob 11:01

Z globoko vodo se me je dotaknila ta tvoja prelepa pesem, BH!

M.

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
20. 07. 2012 ob 11:04

Iskrene čestitke za Podčrtanko hope in kiss!

 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 17. 07. 2012 ob 19:04
  • Prebrano 1089 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 394.92

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!