FIGE

Ko sem bil mulo, so konji še vlekli vozove,
pokali smo od smeha,
ker so med hojo srali in prdeli,

vedno dostojanstven Ručigaj na gumiradlu,
vozeč sodavico, ki se je trkala v steklenih bučih,
se je pretvarjal, da ne opazi naših spakovanj le zato,
ker smo bili predaleč, da bi nas z bičem ošvrknil,


kadar pa me je mama nagnala s smetišnico in  z vedrom
pobirat fige na cesto za vrt,
me je bilo neznansko sram.
 

Svit

Komentiranje je zaprto!

Svit
Napisal/a: Svit

Pesmi

  • 16. 07. 2012 ob 13:01
  • Prebrano 708 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 93.3

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!