NARAVIN DAR ( 1991 )

 

Zakaj ni tukaj več gozdov, zakaj ni več poljan.

To zdaj vem, in vam povem,

da lepih zlatih časov zdaj ni več.

 

Gozdove so posekali, poljane prekopali.

Tam,  kjer ptice so prijetno pele,

tam, kjer kmetje žito so sejali,

ni več tišine ne miru.

 

Zdaj kopljejo in zidajo domove,

ni več gozdov in ne poljan,

ne vidi se naravin dar.

zaki

Komentiranje je zaprto!

zaki
Napisal/a: zaki

Pesmi

  • 12. 07. 2012 ob 14:59
  • Prebrano 747 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 192.1

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!