STOJIM
Stojim.
Ne znam naprej,
ne morem nazaj.
Bojim se bati,
ne upam si upati.
Samo stojim
kot slepec
sredi neskončne tesnobe.
daya

Napisal/a: daya
Pesmi
- 24. 07. 2008 ob 11:02
- Prebrano 804 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 143
