
Hope, tole pa mi je všeč; saj drugače ne more biti, ker potem ne bi bil Copata.
No, v omari imam nekaj copat, pa tudi posodo znam pomiti... Kam sodim?
Lp, Maki
Sodiš MAKI med čiste ljudi, tole je bil bolj vic kar sem napisala, nisem mislila resno.
Vsekakor spadaš med pridne, ki ne gledajo posodo in čakajo na drugo pomoč.
Lep dan ti želim,
hope
Vsi nosimo copate (vsaj Slovenci), ker je omenjeno obuvalo najbolj "pri tleh" in se ga nosi izključno doma, je najbrž poanta v tem, da so podrejanja deležna kritik, češ: nima hrbtenice, svoje volje. No, ne morem biti le "šef", najbrž je dobro tudi prisluhniti sobivajočim.
Čestitke za šaljiv, a pomenljiv UTRINEK !
Bodi kul Irena.
Pozdravljen Svit,
hvala Ti za tvoj pogled, ni bilo mišljeno tako hudo, kot odkrivamo,
želim ti vse lepo.
Lep poletni pozdrav,
hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!