Utrinek

Copata ima obute copate.

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
04. 07. 2012 ob 22:46


smileyheart

Zastavica

MAKI

Poslano:
04. 07. 2012 ob 23:31

Hope, tole pa mi je všeč; saj drugače ne more biti, ker potem ne bi bil Copata.

No, v omari imam nekaj copat, pa tudi posodo znam pomiti... Kam sodim?

Lp, Maki

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
05. 07. 2012 ob 09:10

Sodiš MAKI med čiste ljudi, tole je bil bolj vic kar sem napisala, nisem mislila resno.

Vsekakor spadaš med pridne, ki ne gledajo posodo in čakajo na drugo pomoč.

Lep dan ti želim,

hope

Zastavica

Svit

Poslano:
05. 07. 2012 ob 09:37

 Vsi nosimo copate (vsaj Slovenci), ker je omenjeno obuvalo najbolj "pri tleh" in se ga nosi izključno doma, je najbrž poanta v tem, da so podrejanja deležna kritik, češ: nima hrbtenice, svoje volje. No, ne morem biti  le "šef", najbrž je dobro tudi prisluhniti sobivajočim.
Čestitke za šaljiv, a pomenljiv UTRINEK !
Bodi kul Irena.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
07. 07. 2012 ob 16:39
Spremenjeno:
08. 07. 2012 ob 19:26

Pozdravljen Svit,

hvala Ti za tvoj pogled, ni bilo mišljeno tako hudo, kot odkrivamo,

želim ti vse lepo.

Lep poletni pozdrav,

hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Aforizmi

  • 04. 07. 2012 ob 22:13
  • Prebrano 745 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 226.63

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!