Misli bežijo

Sonce v morju umira,
jutri se kot feniks ponovno rodi,
mrak se nad obalo širi,
ničesar ne opazim, kot da me ni.

Misli bežijo, letijo daleč stran,
k njej, ki iz teme dan naredi,
čustva spet izbruhnejo na plan,
bolečina v srcu, ko je ob meni ni.

Noli

Komentiranje je zaprto!

Noli
Napisal/a: Noli

Pesmi

  • 28. 08. 2007 ob 10:22
  • Prebrano 912 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 265

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!