Forum

Dvojezični literarni natečaj

Bom videla ali bo tudi danes (12.6.2012) objava izpuhtela surprise

P. S. povezavo za spletno stran "odnijela magla" devildevildevildevil angry angryangry

P. S.2 dodajam na roke prepisano povezavo  

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
14. 06. 2012 ob 22:06
Spremenjeno:
14. 06. 2012 ob 23:10

Ja, Miša, ponavadi je kar pravilo, da se pod "neobjavljena" pesem šteje tisto, kar ni bilo natisnjeno v kakšnem tiskanem mediju, časopisu, plakatu,  reviji,  knjigi, zborniku ... Če velja tudi za objave na blogih in portalih, pa navadno pove kakšna dodatna opomba. Do zdaj takega razpisa, ki bi imel za objavljeno delo tudi portalske,  forumske in blogerske objave, še nisem zasledila. Zato - kar korajžno.

  LP, lidija

 

Zastavica

Mima

Poslano:
14. 06. 2012 ob 23:09

Hvala, Lidija, za informacijo, ker mnenja so, kot vidiš, različna!

Zaenkrat še nisem resno razmišljala, da bi se prijavila na kakšen natečaj, samo preblisk je bil. Mogoče pa začnem razmišljat bolj resno, kdo ve :-)!

Hvala!

Lp Miša

 

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
15. 06. 2012 ob 08:46

Mnejnja so različna, ampak ni važno mnenje pač pa "črka" razpisa. ;)

  LP, Lidija

 

PS: zato je za vsak natečaj najbolje (ob kakršnemkoli dvomu seveda) vprašati direktno razpisovalca.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!


Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!