

Ja, Miša, ponavadi je kar pravilo, da se pod "neobjavljena" pesem šteje tisto, kar ni bilo natisnjeno v kakšnem tiskanem mediju, časopisu, plakatu, reviji, knjigi, zborniku ... Če velja tudi za objave na blogih in portalih, pa navadno pove kakšna dodatna opomba. Do zdaj takega razpisa, ki bi imel za objavljeno delo tudi portalske, forumske in blogerske objave, še nisem zasledila. Zato - kar korajžno.
LP, lidija
Hvala, Lidija, za informacijo, ker mnenja so, kot vidiš, različna!
Zaenkrat še nisem resno razmišljala, da bi se prijavila na kakšen natečaj, samo preblisk je bil. Mogoče pa začnem razmišljat bolj resno, kdo ve :-)!
Hvala!
Lp Miša
Mnejnja so različna, ampak ni važno mnenje pač pa "črka" razpisa. ;)
LP, Lidija
PS: zato je za vsak natečaj najbolje (ob kakršnemkoli dvomu seveda) vprašati direktno razpisovalca.
Komentiranje je zaprto!