V breznu

Nad breznom,

tik pred padcem

mi zmanjka koraka

da stopim na drugo stran,

se prestrašim za nazaj,

si ne upam dati pogleda v globino,

ki čedalje bolj vneto vleče v dno,

ki brez konca vodi v nič,

v ozko črto, kjer komaj stojim,

kjer ni prostora za premike,

ne vzpon, ki je visoko,

previsoko in preozko,

gledam obe steni,

ki sta me okovali medse

in štejem čas,

ki ga več nimam.

Konec je.

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
08. 06. 2012 ob 05:46

heartza hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 08. 06. 2012 ob 05:45
  • Prebrano 586 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 178.3

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!