
Nad breznom,
tik pred padcem
mi zmanjka koraka
da stopim na drugo stran,
se prestrašim za nazaj,
si ne upam dati pogleda v globino,
ki čedalje bolj vneto vleče v dno,
ki brez konca vodi v nič,
v ozko črto, kjer komaj stojim,
kjer ni prostora za premike,
ne vzpon, ki je visoko,
previsoko in preozko,
gledam obe steni,
ki sta me okovali medse
in štejem čas,
ki ga več nimam.
Konec je.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!