Haiku (Hip hop)

Vreča bolh

na štirih tačkah

pleše rap

Ignis

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
02. 06. 2012 ob 17:00

zanimivo,

 

le ena pripombica

rap se ne pleše (rap se govori, deklamira, skadira, poje, interpretira)

  hip hop že, rap ? pa ...

 hmmm

 

Zastavica

Ignis

Poslano:
02. 06. 2012 ob 19:19

Lidija, hvala za pripombo, vem, žal nisem našla drugačne besede, da bi združila gibanje ob rap glasbi z gibanjem pasjega repa in skakanjem vseh štirih tačk, kadar jih napadejo bolhe ...

In če bi napisala, da poje rap, spet ne bi bilo v redu, ker rep ne poje ...

Drugič bo bolje!

Pozdrav, Ignis

Zastavica

Lea199

Poslano:
02. 06. 2012 ob 22:10
Spremenjeno:
02. 06. 2012 ob 23:47

Morda bi zaplesal twist?

Si me spomnila na Bolheca, drobno bitje, ki ga našla moja svakinja in je bilo črno od bolh. Tako je psiček dobil ime. Pozneje seveda ni imel bolh in bil res ljubek:) 

Lp, Lea

Zastavica

Ignis

Poslano:
02. 06. 2012 ob 23:50
Spremenjeno:
03. 06. 2012 ob 10:17

Draga Lea, hvala za namig, ja, tudi twist je plesala moja kužica, ko so jo na morju, tam, kjer smo prebivali, napadle domače bolhe ... Lahko bi bilo twist v pesmi, ja, samo da se je meni fajn zdela besedna igra rap - rep. Zdaj iščem kako drugačno verzijo, na 5-7-5, pa vmes zaplešem kakšen cha cha cha!

Lepo bodi,

Ignis

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Ignis
Napisal/a: Ignis

Pesmi

  • 02. 06. 2012 ob 13:25
  • Prebrano 858 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 302.96

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!