
zanimivo,
le ena pripombica
rap se ne pleše (rap se govori, deklamira, skadira, poje, interpretira)
hip hop že, rap ? pa ...
hmmm
Lidija, hvala za pripombo, vem, žal nisem našla drugačne besede, da bi združila gibanje ob rap glasbi z gibanjem pasjega repa in skakanjem vseh štirih tačk, kadar jih napadejo bolhe ...
In če bi napisala, da poje rap, spet ne bi bilo v redu, ker rep ne poje ...
Drugič bo bolje!
Pozdrav, Ignis
Morda bi zaplesal twist?
Si me spomnila na Bolheca, drobno bitje, ki ga našla moja svakinja in je bilo črno od bolh. Tako je psiček dobil ime. Pozneje seveda ni imel bolh in bil res ljubek:)
Lp, Lea
Draga Lea, hvala za namig, ja, tudi twist je plesala moja kužica, ko so jo na morju, tam, kjer smo prebivali, napadle domače bolhe ... Lahko bi bilo twist v pesmi, ja, samo da se je meni fajn zdela besedna igra rap - rep. Zdaj iščem kako drugačno verzijo, na 5-7-5, pa vmes zaplešem kakšen cha cha cha!
Lepo bodi,
Ignis
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Ignis
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!