
Ob potoku
pesem žubori v globino.
Ob potoku
kamen šepeta otroku,
naj mu z angelsko milino
boža kalno bolečino,
ki jo skriva med tišino
ob potoku.
Za Majdo Kočar, ki nas je nocoj s petjem in branjem njene poezije očarala v hiški ob potoku, mi pustila okus po Rašici in pesem.si. Hvala ti, pridi še kdaj!:)
lp, adisa
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Ida Semenič- adisa
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!