oglje čisti čreva

Vsebina objave odstranjena na zahtevo avtorja.

Izbrisan uporabnik

÷

÷

Poslano:
07. 05. 2012 ob 23:42

pardon, to je pesem, ki pa res ni pesem. le odložiti sem moral nekaj katrana.

lp

Zastavica

Srečko Luštrek

Poslano:
08. 05. 2012 ob 10:50
Spremenjeno:
08. 05. 2012 ob 10:51

kaj ni pesem! kaj pa govoriš.
edino soseda bi se lahko po odpujsanju ne omenjala več in se ne vzročno povezovala z vetrom.
 

ker je prišel veter in mi
ves pepel stresel v oči



nekaj s tem v zvezi se že sliši kot zaključek.
sosedo pa ven iz zadnjega dela, pa poševni lestenec kam premakni (kjer orisuješ ne-pogovor?), ker bi ga bilo škoda. pa cela je mal za popilit.

lp


 


 

Zastavica

÷

÷

Poslano:
08. 05. 2012 ob 11:50

o Brundo, hvala. Res je, pesem je, a mi je služila za čisto egoistično manifestacijo lastne prezence. Ja pesem je prepotentna in komaj sem jo uravnotežil. Tvoji pomisleki so me oplazili in nekaj sem spremenil :)

lp

Zastavica

Lea199

Poslano:
08. 05. 2012 ob 14:08

Jure, je pesem in prav všečna mi je :)

Bodi lepo, Lea

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Izbrisan uporabnik
Napisal/a: Izbrisan uporabnik

Pesmi

  • 07. 05. 2012 ob 23:08
  • Prebrano 898 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 187.52

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!