
Izbrisan uporabnik
pardon, to je pesem, ki pa res ni pesem. le odložiti sem moral nekaj katrana.
lp
kaj ni pesem! kaj pa govoriš.
edino soseda bi se lahko po odpujsanju ne omenjala več in se ne vzročno povezovala z vetrom.
ker je prišel veter in mi
ves pepel stresel v oči
nekaj s tem v zvezi se že sliši kot zaključek.
sosedo pa ven iz zadnjega dela, pa poševni lestenec kam premakni (kjer orisuješ ne-pogovor?), ker bi ga bilo škoda. pa cela je mal za popilit.
lp
o Brundo, hvala. Res je, pesem je, a mi je služila za čisto egoistično manifestacijo lastne prezence. Ja pesem je prepotentna in komaj sem jo uravnotežil. Tvoji pomisleki so me oplazili in nekaj sem spremenil :)
lp
Jure, je pesem in prav všečna mi je :)
Bodi lepo, Lea
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!