Prevelik svet
Ne pusti me samega
ne v takšnem svetu
prevelik je zame
prevelik brez tebe
ker s teboj sem nekdo
brez tvojih dlani le senca
le majhen osamljen človek.
igor žuravlev
Poslano:
05. 05. 2012 ob 18:55
Poslano:
05. 05. 2012 ob 19:15
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: igor žuravlev
Pesmi
- 05. 05. 2012 ob 18:23
- Prebrano 762 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 268.8
