Ponte Della Liberta

Vsebina objave odstranjena na zahtevo avtorja.

Izbrisan uporabnik

÷

÷

Poslano:
20. 04. 2012 ob 16:24
Spremenjeno:
20. 04. 2012 ob 16:44

La Luna Si Vesta d´Argento  -  Luna se oblači v srebro

Zastavica

Peter Rezman Perorez

Poslano:
20. 04. 2012 ob 18:24
Spremenjeno:
20. 04. 2012 ob 18:52

Danes letijo dobre pesmi.:))

Zastavica

Y

Y

Poslano:
20. 04. 2012 ob 19:09
Spremenjeno:
20. 04. 2012 ob 21:33

ja, in najbolj zanimivo mi je, da je Luna v resnici črna kot oglje ;))

majkemi (tko pravijo tisti, ki so se tam sprehajal)

Zastavica

Lea199

Poslano:
20. 04. 2012 ob 23:01
Spremenjeno:
20. 04. 2012 ob 23:01

Lepa pesem in fanj glasba:)

 

Lp, Lea

Zastavica

Marko Skok - Mezopotamsky

Poslano:
21. 04. 2012 ob 00:52

en škratič : )

- če se to ne bi dalo ...

lp, msm : )

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Izbrisan uporabnik
Napisal/a: Izbrisan uporabnik

Pesmi

  • 20. 04. 2012 ob 16:18
  • Prebrano 1077 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 442.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!