
Izbrisan uporabnik
La Luna Si Vesta d´Argento - Luna se oblači v srebro
Danes letijo dobre pesmi.:))
ja, in najbolj zanimivo mi je, da je Luna v resnici črna kot oglje ;))
majkemi (tko pravijo tisti, ki so se tam sprehajal)
Lepa pesem in fanj glasba:)
Lp, Lea
en škratič : )
- če se to ne bi dalo ...
lp, msm : )
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!