Še malo

Uspavaj me še malo,

pesem moja,

položi v zibko mi besede,

zagungaj nežno in mi zapri oči.

 

Raztegni drobni trenutek

v večnost iz pravljice,

da bom štela sončne oblake

in opazovala nežno sonce izpod njih.

 

Ne pusti me v puščavi brez besed,

ko hrepenela bom po pesmi,

da mi nežno odpre jutro

in počasi popelje v dan.

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
12. 04. 2012 ob 08:15

Lepaheart

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
12. 04. 2012 ob 09:33

Hvala ti Igorheart.

hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 12. 04. 2012 ob 06:53
  • Prebrano 659 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 188.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!