Srce, duša, dotiki

Srce sem pustila

v plavajočem akvariju,

zdaj ga gledam in sprašujem,

če me še ima rado,

če je še moje.

 

Dušo sem položila v kletko,

zdaj jo sprašujem po občutku

in razlaga mi moje sanje danes,

vsakič me spomne da je del mene,

da brez nje ne morem naprej,

pa tudi ne nazaj.

 

Dotike sem pokrila z deko,

dlani sem dvignila od rjuhe

in nosim jih v pozoru,

da srečam tvojo kožo,

ki ima vonj po moji.

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
03. 04. 2012 ob 19:23

Lepa heartin kiss

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
03. 04. 2012 ob 19:26

kissHvala Ti Igorkiss.

Lp, hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 03. 04. 2012 ob 19:20
  • Prebrano 684 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 190.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!