
Srce sem pustila
v plavajočem akvariju,
zdaj ga gledam in sprašujem,
če me še ima rado,
če je še moje.
Dušo sem položila v kletko,
zdaj jo sprašujem po občutku
in razlaga mi moje sanje danes,
vsakič me spomne da je del mene,
da brez nje ne morem naprej,
pa tudi ne nazaj.
Dotike sem pokrila z deko,
dlani sem dvignila od rjuhe
in nosim jih v pozoru,
da srečam tvojo kožo,
ki ima vonj po moji.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!