ZDAJ

 

 

(sploh ni za branje)

 

kdaj je to

pridi drugič si praviš

zveni kot da bi bil vodja in ovca hkrati

to bo pač drugič

nekoč enkrat morda pa nikoli

 

 ni prvikrat

to inicialno stanje preboj razdevičenje

- je  seveda že bilo

a si vse zamudil -

 

se spomniš se spomniš

 če ne pomniš je vseeno itak te ni tu

kdo te pa sliši

 

  rekel si bluzenje je pesem takrat

 ko sam razumem

 svoje umetelno ali pa simpl larpurlatistično sprenevedanje

 

 ko jebe druge

 pa pesem

 pa pesnike

 

amen

a??? men(da)!

 

to

Lidija Brezavšček - kočijaž

Peter Rezman Perorez

Poslano:
29. 03. 2012 ob 07:50

Hja... tole je za moj okus. Mogoče razmisliš, a je možno vriniti /in zakaj/ še en verz tam, kjer se ti naberejo /po moje malo nasmetijo/ vprašaji in oklepaj 

Variant je kar nekaj in bi lahko zasolile kot intermezzo z besedno igro. Lahko brez "a", pa "men da" skupaj = "menda",  ipd.

Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
29. 03. 2012 ob 14:41

O, seveda lahko razmišljam o tem vrivku, Peter. Saj zato pa vprašaji so ...

 

  poskus:

 

 ko jebe druge

 pa pesem

 pa pesnike

 

amen

a - men da

menda

 

ne

men se ne da

 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Lidija Brezavšček - kočijaž
Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)

Pesmi

  • 28. 03. 2012 ob 22:26
  • Prebrano 821 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 340.69

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!