
(sploh ni za branje)
kdaj je to
pridi drugič si praviš
zveni kot da bi bil vodja in ovca hkrati
to bo pač drugič
nekoč enkrat morda pa nikoli
ni prvikrat
to inicialno stanje preboj razdevičenje
- je seveda že bilo
a si vse zamudil -
se spomniš se spomniš
če ne pomniš je vseeno itak te ni tu
kdo te pa sliši
rekel si bluzenje je pesem takrat
ko sam razumem
svoje umetelno ali pa simpl larpurlatistično sprenevedanje
ko jebe druge
pa pesem
pa pesnike
amen
a??? men(da)!
to
Hja... tole je za moj okus. Mogoče razmisliš, a je možno vriniti /in zakaj/ še en verz tam, kjer se ti naberejo /po moje malo nasmetijo/ vprašaji in oklepaj
Variant je kar nekaj in bi lahko zasolile kot intermezzo z besedno igro. Lahko brez "a", pa "men da" skupaj = "menda", ipd.
O, seveda lahko razmišljam o tem vrivku, Peter. Saj zato pa vprašaji so ...
poskus:
ko jebe druge
pa pesem
pa pesnike
amen
a - men da
menda
ne
men se ne da
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Lidija Brezavšček - kočijaž (urednica)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!