Rdeče češnje

Rdeče češnje rada jem,

s tabo, ljubi moj, najrajši.

Za sladke kapljice poljubov vem:

v njih najin čas postaja daljši.

ob potoku - Majda Kočar

anemona

Poslano:
24. 03. 2012 ob 19:46

Kako je dobra tale z rdečimi češnjami! Lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

ob potoku - Majda Kočar
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar

Pesmi

  • 18. 03. 2012 ob 09:07
  • Prebrano 982 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 374.86

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!