Življenja smer

V smrti je življenja sreča

takrat nimaš več nič skrbi,

življenje je kot čista reka,

kot voda čas k smrti beži.

 

Po smrti se vrata odpro ti,

do sreče, večje kot drugod.

S svetlobo te pospremi sveta,

življenja tvoja draga pot.

 

Zato uživaj v življenju

dokler ti ura ne ubeži,

živi zgolj zase ne za druge,

saj v tem nobene sreče ni.

 

Tole je moje vam svarilo,

življenje je kot je lep dan,

uživati ga gre obilo,

če se ti ne zdi, da je zaman.

MarjanMahkovic

Komentiranje je zaprto!

MarjanMahkovic
Napisal/a: MarjanMahkovic

Pesmi

  • 16. 03. 2012 ob 11:32
  • Prebrano 578 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 200.03

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!