Drugačen (novi) svet

Na uho bi šepnila neznancu,

za roko bi prijela starčka v vozičku,

narisala bi srce pred blokom s kredo,

za prijaznejši svet.

Prijatelja bi poljubila na čelo,

za zvestobo in zahvalo za ramo, ko je hudo.

Mlademu mucku bi poiskala nov dom,

in starejšemu psu bi prilagodila počasnejši korak.

Umrla bi v srcu z nekom, 

ki znal ljubiti bi me.

Rodila bi svet srečen in mlad,

v upanju, da nikoli ne postane (več) slab,

in ostane sam...

 

 

 

Barby

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 16. 03. 2012 ob 00:20
  • Prebrano 701 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 125.02

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!