Zimski čas

Bledo sveti sonce

v zimi,

bledo kakor poletni mrak,

ki naznani prihod teme,

nosim kresničko že ob šestih,

da me policaj ne zaustavi,

da sem nevidna.

Čevlje si ne morem zavezat v noči,

postavim se pod ulično lampo

ali počakam prvi avto,

da zdrvi mimo in posveti.

A nekaj je v zimi,

zaspim že tri ure prej,

da pridem do sanj.

IŽ-lev

Mavrica_

Poslano:
16. 02. 2012 ob 08:03

A nekaj je v zimi,

zaspim že tri ure prej,

da pridem do sanj.

Nisem še tako gledala na zimo :) Všečna pesem, Hope.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
16. 02. 2012 ob 10:16

Pozdravljena Mavrica_

Mi je všeč, da ti je pesem všeč, ja, jaz zaspim dosti prej kot poleti,

ker je že tema hitro.

Bodi lepo, hvala ti.

Lp, hope

Zastavica

tomi

Poslano:
18. 02. 2012 ob 07:38

Da pa zaspiš dosti prej je morda res toda rojevaš pesmi zato mnogokrat skoraj prerano. Tomi

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
18. 02. 2012 ob 16:32

Pozdravljen tomi,

včasih jih pa napišem pesmi bolj pozno, razen če res ne zaspim, kar je moja zimska navada.

Lp, hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 16. 02. 2012 ob 07:28
  • Prebrano 956 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 222.01

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!