
Bledo sveti sonce
v zimi,
bledo kakor poletni mrak,
ki naznani prihod teme,
nosim kresničko že ob šestih,
da me policaj ne zaustavi,
da sem nevidna.
Čevlje si ne morem zavezat v noči,
postavim se pod ulično lampo
ali počakam prvi avto,
da zdrvi mimo in posveti.
A nekaj je v zimi,
zaspim že tri ure prej,
da pridem do sanj.
A nekaj je v zimi,
zaspim že tri ure prej,
da pridem do sanj.
Nisem še tako gledala na zimo :) Všečna pesem, Hope.
Pozdravljena Mavrica_
Mi je všeč, da ti je pesem všeč, ja, jaz zaspim dosti prej kot poleti,
ker je že tema hitro.
Bodi lepo, hvala ti.
Lp, hope
Da pa zaspiš dosti prej je morda res toda rojevaš pesmi zato mnogokrat skoraj prerano. Tomi
Pozdravljen tomi,
včasih jih pa napišem pesmi bolj pozno, razen če res ne zaspim, kar je moja zimska navada.
Lp, hope
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!